The Hook er en knagg fra Buster + Punch designet av Massimo Buster Minale. Den brukes i utgangspunktet til å hekte på ledninger til Hooked-serien, men kan også brukes til andre formål, for eksempel som hengeknagger på vegger/tak eller på møbler. The Hook er laget av solide materialer og er tilgjengelig i stål, messing og sotet bronse. Den leveres med en skruegjenge i størrelsen M5 med en lengde på 2,5 cm.
100 dagers returrett på lagervarer
Få kostnadsfri rådgivning fra våre interiørdesignere som hjelper deg med å velge riktige møbler, belysning og stil til hjemmet ditt.
Bestill konsultasjonFølg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt for å få 600 kr rabatt på ditt første kjøp når du handler for over 6 000 kr.