Koblingsboks for Aim og Aim Small, designet av Ronan & Erwan Bouroullec for Flos. Aim Koblingsboks er tilgjengelig i tre farger som matcher designet til begge lamper, og den er kompatibel for å koble opptil 5 lamper. Koblingsboksen brukes til å lage konstellasjoner av Aim og Aim Small. For allerede ferdige konfigurasjoner og for inspirasjon har vi valgt 3 x Aim og 3 x Aim Small.
Merk at dette kun er en koblingsboks, og at pendellampene selges separat.
100 dagers returrett på lagervarer
Få kostnadsfri rådgivning fra våre interiørdesignere som hjelper deg med å velge riktige møbler, belysning og stil til hjemmet ditt.
Bestill konsultasjonFølg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt for å få 600 kr rabatt på ditt første kjøp når du handler for over 6 000 kr.