Kasbah Bougie Parfumée er et duftlys fra det svenske parfymehuset 19-69. Duften Kasbah henter sin inspirasjon fra det fargerike og kreative Marrakesh på 1960- og 1970-tallet og har en duft som er både treaktig og innbydende med myke og orientalske krydder. Noen av duftlysenes noter inkluderer hvit honning, rav og sandeltre. 19-69s grunnlegger John Bergelin sier han ble direkte inspirert av historiene han hørte om hvordan blant andre Mick Jagger, Yves Saint Laurent & Paul Bowles bodde alle i Marrakesh og ble inspirert av energien og hvordan de kanaliserte den i sine liv og verk.
Kasbah Bougie Parfumée
545 kr
Produktet er for øyeblikket utsolgt. Logg inn på Min side for å kunne overvåke produktet og få beskjed når det blir tilgjengelig for bestilling.
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Generelt
Varemerke19-69
Art. no. 10712856
Flere Duftlys
Mer fra 19-69
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

