Original 1227 Pendant Lamp fra Original 1227 kolleksjonen er designet av George Carwardine for Anglepoise og er en del av en serie som har vært i produksjon siden 1935. Pendellampen har en diameter på 15 cm, og ble introdusert i 2012 sammen med den største pendelen fra Original 1227 som er dobbelt så stor. Lampen kommer i fem design med tilhørende tekstilkabler som matcher fargen på lampen. Skjerm og takdekke er produsert i lakkert eller lett forkrommet stål med krombeslag. Lyskilde ikke inkludert.
Pendelen fungerer godt hengende alene eller i gruppe, og den stilige designen gjør den egnet i mange ulike miljøer. Lampen er tilgjengelig med beslag i messing, Original 1227 Messing. Innenfor George Carwardine-kolleksjonen er det også bordlamper, skrivebordslamper, gulvlamper og vegglamper som kommer i to forskjellige versjoner.
Ingen rangeringer
George Carwardine for Anglepoise
Original 1227 Pendant Lamp
1 375 kr
100 dagers returrett på lagervarer
- Ny kunde?
- Fant du en billigere pris?
Dimensjoner
Høyde 15 cm
Diameter 15 cm
Egenskaper
Tilbehør Textilkabel 120 cm
Dimbart Nei
Effekt (W) 10
IP-klasse IP20
Lampesokkel E27
Lyskilde inkludert Nei
Materiale Stål
Generelt
Nedlastinger
Flere Pendellamper
Mer fra Anglepoise
Få 10% rabatt på din første bestilling
Følg oss på Instagram og abonner på nyhetsbrevet vårt for å få tilgang til eksklusive tilbud, inspirasjon og produktlanseringer, samt få 10% rabatt på ditt første kjøp.

